$ 32.4579
€ 34.7319
0537 958 0896
7/24 Araç Kiralama
Rent A Car
RENT A CAR EN UYGUN FİYAT SEÇENEKLERİ

Güvenle yapacağınız alışverişlerinizde Mir Rent A Car olarak sizlere hizmet vermekten onur duyacağız. Sizlere şimdi bahsetmek istediğimiz şey kiralama ile alakalı gelişebilecek olağan dışı durumlar. Böyle durumlarda “prosedür nasıl işliyor ? “ sorusunun cevabını birlikte arayacağız.

Mir Rent A Car olarak istediğimiz şey sizler araç kiralamaya karar verdiğiniz andan itibaren sistemimiz ile ilgili bütün bilgiye sahip olmanız ve aracınızı kiraladıktan sonra süprizlerle başbaşa kalmanızı engellemek. Çünkü bizim için siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak bizi mutlu edecek biliyoruz ki bize duyduğunuz güven sayesinde araç kiralama deyince aklınıza elbette Mir Rent A Car  gelecek. Çünkü biz inanıyoruz ki asıl reklam “güven”dir. Şimdi de araç kiralarken karşımıza çıkacak sıradışı olayları ve uygulamanın ne olduğunu irdeleyelim. Örneğin Bandırma’da araç kiralama ihtiyacınız doğdu ve işiniz gereği bir hafta süre ile aracınızı kiraladınız. Elbette ki kimse istemez ve size devletin koymuş olduğu hız standartlarını aşmamanızı sizin sağlığınız ve arkada bırakacaklarınızın halini düşünmenizi isteriz. Bildiğiniz gibi Türkiye’de yasalarla belirlenen hız limitleri otoyollarda en fazla 120km, şehirlerarası yollarda 90km ve şehir içi yollarda ise 50km’dir. Bu limitleri aşmanız durumda kusur sizden kaynaklanması sebebiyle uygulanabilecek olan cezai yaptırım elbette ki kiralayan’a ait olacaktır. Yine park yerleri ile alakalı uygulanan kuralların ihlal edilmesi ile devlet tarafından uygulanacak olan cezalar da yine kiralayan’a ait olacaktır. Daha açık bir dille ifade etmek gerekirse Kullanıcı kaynaklı hatalara uygulanan cezalar aracı kiralayan kiracıya yansıtılmaktadır. Ceza sizlere şu şekilde yansıtılır. Aracınızı bıraktıktan sonra Mir Oto Kiralama’ya ulaşacak olan trafik cezaları ister nakit veya kredi kartı ile isterseniz de siz zahmet etmeden mail order yöntemi ile sizden tahsil edilir.

Elbette ki siz trafik kurallarına riayet ettiğinizde hem sizin sağlığınız hem de ailenizin mutluluğu devam edecektir. Üstelik sürpriz cezalarla da karşılaşmamış olursunuz. Bizler sadece olaki bir durumda sürprizle karşılaşmamanız için sizi sadece haberdar ediyoruz. Mir Rent A Car olarak sizlere kurallara uygun bir hayat dileriz.

Rent A Car Rent A Car Rent A Car Rent A Car
İletişim Bilgileri
E-Mail: info@bandirmamirrentacar.com
Tel: 0537 958 0896
Fax:
GSM:
Bu Sitenin Tüm Hakları Bandırma Rent A Car Oto Araç Kiralama Firmasına Aittir