$ 32.9069
€ 35.8082
0537 958 0896
7/24 Araç Kiralama
Rent A Car
RENT A CAR ARAÇ SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLECEKLER

Rent a car yani araç kiralama hizmeti, pek çok sebep ile tercih edilmektedir. Özellikle başka bir şehre yapılan seyahatlerde, iş gezilerinde, özel günlerde ve arabasıyla uzun yol yapmak istemeyenler için uygun olan araç kiralama hizmeti, her ilde bulunan birçok rent a car firması tarafından sağlanmaktadır. Bandırma’da rent a car hizmeti sağlayan firmalar bulunmaktadır.

Rent a car, gittiğiniz şehirde işinizi kolaylaştırır ancak rent a car araç seçiminde dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Bunların en başında aracınızı, güvenli bir firmadan kiralamanız gelir. Bunun için, kiralamaya karar verdikten sonra, bölgede rent a car hizmeti sağlayan firmaları araştırıp, bilindik bir firma tercih edin. Araç kiralarken, dış görünüşü ve modelinden önce aracın teknik özelliklerini öğrenin ve mümkünse, daha önce kullandığınız ve bildiğiniz bir araçtan yana seçiminizi yapın. Kiralama yapacağınız firmaya, aracın yakıt türünü ve ne kadar yaktığını, koltuk sayısını, genişliğini, otomatik ya da manuel olup olmadığıyla ilgili tercihleriniz doğrultusunda sorularınızı sorup, doğru aracı kiralamaya çalışın. Aracın güvenlik donanımlarını kontrol edin ve yeterli güvenliği olduğundan emin olun.

Sözleşme kısmından önce, aracın dış ve iç görüntüsünde, herhangi bir çizik, darp, leke gibi izler olup olmadığını belirleyin ve eğer varsa bunların sözleşmede yazılı olup olmadığına dikkat edin. Herhangi bir kaza durumunda yapılması gerekenleri, uygulanması gereken prosedürleri ve aranması gereken kişileri ve telefon numaralarını temin edin. Aracın kaskosu olup olmadığını öğrenin ve en önemlisi mutlaka sözleşmeyi imzalamadan önce iyice okuyun ve eğer kafanıza takılan bir madde varsa, firma yetkilisine sorup doğru bilgi edinin. Araç kiralamalarda fiyatlandırma, birçok değişkene göre farklılık göstermektedir. Ödediğiniz fiyatın neleri kapsadığını mutlaka öğrenin. Eğer aracı uzun süreli olarak kiralamak isterseniz, fiyat değişiklik gösterecek ve daha uygun hale getirilecektir. Bu yüzden uzun süreli kiralamalarda fiyat araştırmasını doğru yapın.

Rent a car araç seçiminde dikkat edilecekler, kontrol edilip, doğru olarak yerine getirildiği takdirde, gittiğiniz yerde işinizi çok kolaylaştıracak bir hizmettir. Aracınızı geri teslim ettiğinizde mutlaka firmadan, aldığınız gibi teslim ettiğinize dair imzalı bir belge isteyiniz.

Rent A Car Rent A Car Rent A Car Rent A Car
İletişim Bilgileri
E-Mail: info@bandirmamirrentacar.com
Tel: 0537 958 0896
Fax:
GSM:
Bu Sitenin Tüm Hakları Bandırma Rent A Car Oto Araç Kiralama Firmasına Aittir